Elvira en Annemijn halen meisje uit de sloot.

Gisteren rond 15.30 uur hebben onze studenten Annemijn en Elvira een meisje van ongeveer 13 jaar oud uit de sloot gehaald. Annemijn en Elvira hadden pauze en stonden voor onze school toen ze een hulpkreet hoorden. Kijkend in de richting waar de schreeuw vandaan kwam zagen beiden tot hun ontsteltenis dat er een meisje in de sloot lag. Zonder twijfel en met gevaar voor eigen schone kleding haalden onze helden het arme kind uit de bagger en het kille water. Samen met onze baliemedewerkers hebben zij zich over het geschrokken meisje ontfermd. Later is het meisje opgehaald door haar familie. Annemijn en Elvira hebben laten zien dat het praktijkgedeelte “levensreddend” wel snor zit. Beiden zijn vandaag op school in het zonnetje gezet door onze docenten en dragen op de foto daarbij de bijbehorende versiersels. Elvira en Annemijn zijn beiden eerstejaars student HTV. De School voor Veiligheid is trots op deze meiden!